Спілкування є частиною нашої назви

Ми вважаємо, що спілкування між віруючими - невід'ємний елемент християнського життя. Так виглядає, коли читаємо про життя перших християн в Біблії. Прийшли, помолились, послухали проповідь поруч з багатьма незнайомцями - це не картина, яка змальовується в Новому Завіті.

 

В Біблії християни змальовуються як ті, хто проводили багато часу разом не тільки в молитвах, а й довкола столу, розділяючи смачну вечерю та підтримуючи цікаві бесіди. Звичайно, що в наш час і в нашій культурі важко відтворити саме таке тісне спілкування. Але що можемо, те й робимо. Для цього в нашій церкві кожної неділі після богослужіння ми влаштовуємо щось на зразок кафе, тільки безкоштовне.  

Якщо ви зайшли до нас вперше, то знайте, що ми розраховували на вас, готуючи канапки, заварюючи чай та каву. Більше того, навіть якщо ви не були у нас на богослужінні, то ми запрошуємо вас просто на каву з канапками, щоб ви могли ближче з нами познайомитись. 

 

Служіння офіційно починається о 11:00 і триває приблизно до 13:00. Після того починається неофіційна частина, центром якої є спілкування в нашому кафе. Ви запрошені!