НАШЕ ВІРОСПОВІДАННЯ

Ми віримо, що Біблія є Богом натхненне, єдине безпомилкове Боже Слово.

• Ми віримо у єдиного Вічного, Всемогутнього та Досконалого Бога: Отця, Сина та Святого Духа.

• Ми віримо у божественність Господа Ісуса Христа, що Він був народжений від діви, жив безгрішним життям, робив чуда, у Його замісницьку та відкупну смерть через пролиття крові, Його воскресіння в тілі, Його вознесіння на небо по правицю Бога Отця та Його особисте повернення у силі та славі.

• Ми віримо, що для спасіння загублених та грішних людей є необхідним відродження від Святого Духа. Бог помер за все людство (навіть за тих, хто Його не прийняли), бо Його бажання – спасіння усіх грішників.


• Ми віримо у дію Святого Духа, Який, перебуваючи у християнах допомагає жити побожним життям. Всі Його дари і прояви залишаються незмінними з часів Нового Завіту.

• Ми віримо у воскресіння спасенних та загублених; спасенних для воскресіння на життя, а загублених на воскресіння для засудження.

Ми також сповідуємо Апостольский Символ Віри та Нікейський Символ Віри.

Нашим переконанням є те, що зміст нашої віри повинен залишатись незмінним, але форма та вираження поклоніння повинні бути природніми та притаманними для кожного покоління віруючих. 

Через це на недільних богослужіннях ми проповідуємо Біблію на зрозумілій для сучасної людини мові і поклоняємось під сучасний стиль музики.