НАША СТРАТЕГІЯ

«Христове Спілкування» за основу свого служіння бере послідовність, якої дотримувався Ісус, під час Свого земного служіння. Він знайомився з людьми, після чого кидав їм виклик слідувати за Богом. Тих, хто відгукнулись, він навчав і тренував до служіння. Потім Ісус послав їх змінювати цей світ, довіривши як саме служіння, так і навчання інших, щоб і вони в свою чергу навчали інших.

 

1. Знайомство - “Прийди та побач” (Івана 1:46)

 

  • З Богом.

  • З нами.

 

В якості знайомства з нами, запрошуємо відвідати недільне богослужіння і залишитись на неформальне спілкування, яке відбувається щонеділі за чашкою кави з пирогом. Ми не є закритим товариством і завжди раді гостям. Для подальшого знайомства з церквою та основними засадами християнства, ми пропонуємо курс "Перші Кроки". Він складається із 6-ти занять по 1 годині. Там ви отримаєте відповіді на питання: для чого існує наша церква? Що, як і чому вона робить? Яким є Бог і про що йдеться в Біблії?

 

2. Зріст - “І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей” (Матвія 4:19)

 

Вкорінення в Слові Божому, в церкві і у вірі.

Тим, хто знайшли нове життя в Бозі, ми допомагаємо розвивати нові навички необхідні для цього життя. Ми навчимо, як читати і розуміти Біблію, як молитись, як знаходити духовну підтримку серед віруючих.

 

Спорядження.

Ми віримо, що Бог покликав кожну віруючу людину служити Йому тим чи іншим чином. Ми допоможемо вам зрозуміти своє покликання до служіння, з’ясувати що є вашими талантами і духовними дарами, а також допоможемо знайти їм застосування.

 

3. Зміна світу (вповноваження) - “Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю” (Івана 20:21)

 

Ми не будемо міняти цей світ тільки методом додавання. Ми будемо дублювати себе в інших, і навчимо їх робити так само, як це і робили всі послідовники Ісуса від його днів по наше століття. Якщо ви відчуваєте Божий поклик стати лідером, ми допоможемо вам рухатись в цьому напрямку, беручи за зразок найбільшого лідера всіх часів - Ісуса Христа.