top of page

служіння нашої церкви в умовах війни

Прихисток

Від початку війни наша церква розпочала допомагати постраждалим людям і перетворила своє приміщення на тимчасовий прихисток.

В приміщенні церкви та в помешканнях членів церкви ми прийняли понад 800 людей. Основною ціллю було надати тимчасовий притулок, де люди змогли б відпочити з дороги, прийняти душ, випрати речі та спланувати подальший маршрут.

Евакуація

Ми також допомагали людям дістатись до кордону, надаючи їм кошти на транспорт або відвозячи їх самостійно.

Ми співпрацювали з нашими церквами в Європі та відправляли людей автобусами до наших церков-партнерів в Польщі, Чехії та в інші прихистки закордоном.

Також ми брали участь в евакуації людей з прифронтових регіонів.

В загальному ми евакуювали приблизно 750 людей.

Гуманітарна допомога

Завдяки підтримці християн з-за кордону та нашого об'єднання церков "Every Nation", ми могли надсилати продукти, медикаменти та побутові товари людям, що живуть на окупованих територіях.

Ненаодинці

Від самого початку війни члени нашої та інших церков почали допомагати нашим військовим. Вони шукали амуніцію, тактичну медицину та продукти для військових.

Учасники цієї команди також надавали моральну й духовну підтримку та організовували поїздки до захисників для їх підтримки.

У вересні наша церква взяла на себе повну відповідальність за це служіння та створила благодійний фонд "НЕНАОДИНЦІ". Зараз ми надаємо допомогу конкретним сім'ям у вигляді продуктів, ліків та побутових товарів, а також військовим у вигляді продуктів, тактичної медицини, медикаментів та побутових товарів.

Ми також маємо проєкт з відновлення будинків у прифронтових районах.

Якщо ви бажаєте підтримати роботу фонду, натисніть [сюди].

bottom of page