top of page

НАША МІСІЯ:

Церква “Христове Спілкування” існує для того, щоб:

· знайомити людей з Богом;

· допомагати їм зростати в Ньому;

· змінювати світ довкола себе.

christ fellowship ua logo white
 • YouTube
 • Telegram
 • Instagram
 • Facebook

Хто ми

Коротко про нас:

"Христове Спілкування” є євангельською церквою, що була започаткована у Львові 1993 року. Ми існуємо для того, щоб знайомити людей з Богом, допомагати їм зростати в Ньому, щоб вони могли змінювати світ довкола себе. Ми належимо до всесвітньої сімʼї церков Every Nation (Кожна Нація), що налічує понад 450 спільнот у 80 країнах. Членами нашої церкви є понад сто людей, більшістю з яких є молодь. Всі потреби церкви, її благодійні та євангелізаційні проєкти фінансуються коштом добровільних пожертв. Ми збираємось щонеділі об 11:00 (паралельно йде онлайн-трансляція на YouTube каналі) за адресою вул. Струмок 7Б, м. Львів. Приходьте, будемо раді вас бачити! 

 

Як зазвичай проходить недільне богослужіння?

Першим блоком є прославлення – ми разом співаємо пісень Богу під супровід музичних  інструментів. Першої неділі кожного місяця ми беремо участь у Вечері Господній (Євхаристія, Причастя, Спомин). Далі йде одна з найважливіших частин служіння – проповідь, метою якої є донести до слухача Євангеліє та дати вказівки, яким чином біблійні істини можна практикувати в житті. Після цього охочі діляться своїми свідоцтвами та молитовними потребами й ми разом молимось. Служіння завершується оголошеннями, після чого ми спілкуємось, смакуючи кавою з печивом. За бажанням можете переглянути записи наших служінь тут

 

Наші цінності:

Вони є тим, що формує культуру й унікальну атмосферу нашої церкви.

 

 • Відносини 
  Ми створюємо атмосферу любові та прийняття і орієнтуємось на стосунки (Рим.15:7, 1Пет.1:22, 1Кор.13:4-7).

 • Сім'я 
  Ми дивимось на ХС, як на свій дім (духовну сім’ю), проявляємо гостинність і робимо все можливе, щоб гостям у ньому було затишно та комфортно. Ми також цінуємо індивідуальні сім’ї в церкві і сприяємо їх зміцненню.

 • Молодь 
  Ми служимо людям будь-якого віку, але віддаємо пріоритет молоді.

 • Благодать 
  Ми керуємось Благодаттю у своїй поведінці, пам'ятаючи, що кожен з нас є по своєму грішним, але прощеним.

 • Єдність 
  Ми гуртуємось довкола місії, а не другорядних доктрин.

Віросповідання:

Ми віримо, що Біблія є Богом натхненне, єдине безпомилкове Боже Слово.

Ми віримо у єдиного Вічного, Всемогутнього та Досконалого Бога: Отця, Сина та Святого Духа.

Ми віримо у божественність Господа Ісуса Христа, що Він був народжений від діви, жив безгрішним життям, робив чуда, у Його замісницьку та відкупну смерть через пролиття крові, Його воскресіння в тілі, Його вознесіння на небо по правицю Бога Отця та Його особисте повернення у силі та славі.


Ми віримо, що для спасіння загублених та грішних людей є необхідним відродження від Святого Духа. Бог помер за все людство (навіть за тих, хто Його не прийняли), бо Його бажання – спасіння усіх грішників.


Ми віримо у дію Святого Духа, Який, перебуваючи у християнах допомагає жити побожним життям. Всі Його дари та прояви залишаються незмінними з часів Нового Завіту.

Ми віримо у воскресіння спасенних та загублених; спасенних для воскресіння на життя, а загублених на воскресіння для засудження.

Ми також сповідуємо Апостольський Символ Віри та Нікейський Символ Віри.

Нашим переконанням є те, що зміст нашої віри повинен залишатись незмінним, але форма та вираження поклоніння повинні бути природними та притаманними для кожного покоління вірян. 

Через це на недільних богослужіннях ми проповідуємо Біблію на зрозумілій для сучасної людини мові та поклоняємось під сучасний стиль музики. 

Якщо ви хочете ближче познайомитись з Христовим Спілкуванням, або стати членом нашої церкви, у нас є курс ДНК Христового Спілкування (знайомство з церквою), де ви довідаєтесь детальніше про наше віровчення, звичаї, шлях до служіння, та про наше бачення на майбутнє. Для запису на цей курс, підійдіть до пастора чи будь-кого зі служителів.  

Чого очікувати
bottom of page