top of page

НАША МІСІЯ:

Церква “Христове Спілкування” існує для того, щоб:

· знайомити людей з Богом;

· допомагати їм зростати в Ньому;

· змінювати світ довкола себе.

горизонтльне-моно-білий.png
 • YouTube
 • Telegram
 • Instagram
 • Facebook

Хто ми

Коротко про нас:

"Христове Спілкування” є євангельською церквою, що була започаткована у Львові 1993 року. Ми існуємо для того, щоб знайомити людей з Богом, допомагати їм зростати в Ньому, щоб вони могли змінювати світ довкола себе. Ми належимо до всесвітньої сімʼї церков Every Nation (Кожна Нація), що налічує понад 450 спільнот у 80 країнах.

Чого очікувати

Членами нашої церкви є понад сто людей, більшістю з яких є молодь. Всі потреби церкви, її благодійні та євангелізаційні проєкти фінансуються коштом добровільних пожертв. Ми збираємось щонеділі об 11:00 за адресою вул. Струмок 7Б, м. Львів (паралельно йде онлайн-трансляція на YouTube каналі). Приходьте, будемо раді вас бачити! 

 

Як зазвичай проходить недільне богослужіння?

На початку богослужіння ми проводимо оголошення. Після цього люди діляться своїми свідченнями про те, як Бог діяв в їхньому житті.


Наступною частиною є прославлення. Ми разом співаємо пісні Богу під супровід музичних інструментів. 


Першої неділі кожного місяця ми проводимо Вечерю Господню (Євхаристія, Причастя, Спомин). 

Далі йде одна з найважливіших частин богослужіння – проповідь. метою якої є донесення Євангелію і надати настанови, як застосовувати біблійні принципи у житті.

Після проповіді в нас є спільна молитва за потреби один одного.

Після цього ми насолоджуємось спілкуванням і п'ємо каву з печивом.


Щоб переглянути записи наших служінь, натисніть [тут]

 

Наші цінності:

Вони є тим, що формує культуру й унікальну атмосферу нашої церкви.

 • Стосунки 
  Ми створюємо атмосферу любові та прийняття і орієнтуємось на стосунки (Рим.15:7, 1Пет.1:22, 1Кор.13:4-7).

 • Сім'я 
  Ми дивимось на Христове Спілкування, як на свій дім (духовну сім’ю), проявляємо гостинність і робимо все можливе, щоб гостям у ньому було затишно та комфортно. Ми також цінуємо індивідуальні сім’ї в церкві і сприяємо їх зміцненню.

 • Молодь 
  Ми служимо людям будь-якого віку, але віддаємо пріоритет молоді.

 • Благодать 
  Ми керуємось Благодаттю у своїй поведінці, пам'ятаючи, що кожен з нас є по своєму грішним, але прощеним.

 • Єдність 
  Ми гуртуємось довкола місії, а не другорядних доктрин.

Віросповідання:

Ми віримо, що Біблія є Богом натхненне, єдине безпомилкове Боже Слово.

Ми віримо у єдиного Вічного, Всемогутнього та Досконалого Бога: Отця, Сина та Святого Духа.

Ми віримо у божественність Господа Ісуса Христа, що Він був народжений від діви, жив безгрішним життям, робив чуда, у Його замісницьку та відкупну смерть через пролиття крові, Його воскресіння в тілі, Його вознесіння на небо по правицю Бога Отця та Його особисте повернення у силі та славі.


Ми віримо, що для спасіння загублених та грішних людей є необхідним відродження від Святого Духа. Бог помер за все людство (навіть за тих, хто Його не прийняли), бо Його бажання – спасіння усіх грішників.


Ми віримо у дію Святого Духа, Який, перебуваючи у християнах допомагає жити побожним життям. Всі Його дари та прояви залишаються незмінними з часів Нового Завіту.

Ми віримо у воскресіння спасенних та загублених; спасенних для воскресіння на життя, а загублених на воскресіння для засудження.

Ми також сповідуємо Апостольський Символ Віри та Нікейський Символ Віри.

Нашим переконанням є те, що зміст нашої віри повинен залишатись незмінним, але форма та вираження поклоніння повинні бути природними та притаманними для кожного покоління вірян. 

Через це на недільних богослужіннях ми проповідуємо Біблію на зрозумілій для сучасної людини мові та поклоняємось під сучасний стиль музики. 

Якщо ви хочете ближче познайомитись з Христовим Спілкуванням, або стати членом нашої церкви, у нас є курс ДНК Христового Спілкування (знайомство з церквою). Ознайомитись з курсом можна у розділі "Членство в ХС"

Frame 1.png
bottom of page