top of page

Членство в христовому спілкуванні

Визначення членства

Членство - це приналежність до церкви Х. С. (1кор.12:27), що передбачає певні права та обов'язки. Християнське життя - це подорож, і долучившись до членів церкви, ми посвятили себе на те, щоб йти цей шлях разом, як духовна сімя.

Члени та гості

Ми, як церква, раді вітати у себе в гостях, кожного, хто увійде в наші двері та посвячені на те, щоб вони почувались, як вдома. Члени відрізняються від гостей більшим рівнем посвяти, відповідальності та участі в житті один одного.

Бути гостем можна в багатьох церквах, але бути членом можна лиш якійсь одній.

Єдність

Ми віримо, що Бог, будуючи Христове Спілкування, об'єднав нас довкола спільної місії, бачення та цінностей. Членство в ХС передбачає, що людина поділяє ці місію, бачення та цінності та не заперечує основних богослівських поглядів церкви (Римлян 16:17) (див. https://www.lvivhs.com/who-we-are).

Взаємодопомога в слідуванні за Христом

Члени церкви визнають, що вони є недосконалі творіння, тому можуть мати вади, яких вони не усвідомлюють. Тому, приймаючи членство в церкві, людина надає право іншим членам церкви промовляти в усі сфери її життя правду в любові (1 Сол. 5:14; Євр. 3:13; Гал. 6:1), а також погоджується на застосування до себе церковної дисципліни (Матв. 18:15-17; 1Кор. 5:9-13).

image.png

Курс ДНК христового спілкування

Курс ДНК Христового Спілкування можна пройти за цим посиланням:
[Курс тут]

За бажанням ви можете звернутись до пастора, щоб пройти цей курс офлайн в приміщенні церкви.

Текст офіційної угоди про членство

Прошу прийняти мене в члени церкви Христове Спілкування. Даним листом я складаю угоду з іншими членами громади, яка полягає в наступному:

1. Я зберігатиму єдність моєї церкви (Рим.14:19, Ефесян 4:3):

  • Проявляючи повагу (Еф.4:29) та любов до інших (1Пет.1:22, 1Кор.13:4-7)

  • Відкидаючи плітки (Рим.1:29; 1Тим.5:13; Прип.11:13; Прип.20:19; Прип.21:23)

  • Поважаючи звичаї церкви та поводячись згідно з цінностями ХС. З ними ви ознайомились в рамках курсу ДНК ХС.

  • Не говорячи зле про свою духовну сім’ю за її межами (Левит 19:16). Іншими словами, не винось сміття з дому. Це принцип, подібний до пункту про плітки, тільки не про особу, а про церкву.

  • Не поширюючи ідей та поглядів, що не збігаються з віровченням ХС. З ними ви ознайомились в рамках курсу ДНК ХС. (Филип’ян 2:2-3)

2. Я буду слідувати за Христом разом з іншими членами церкви і ми заохочуватимемо один одного не сходити з цього шляху:

  • Разом перебуваючи в молитвах, вивчаючи Слово, освоюючи навики служіння

  • Говорячи правду в любові, коли вони потребуватимуть докору чи заохочення і будучи відкритим до цього ж з їхнього боку (див. проповідь про докір тут)

  • Дбаючи про власний духовний зріст та допомагаючи іншим слідувати за Христом

  • Розвиваючи в собі серце слуги (Филип’ян 2:3-8)

3. Я буду підтримувати своє свідоцтво, як в соцмережах, так і в місці навчання, роботи, відпочинку та проживання

  • ведучи побожний (біблійний) спосіб життя (Филип’ян 1:27)

  • уникаючи дій та ситуацій, які можуть кинути тінь на церкву та похитнути віру інших християн (Римлян 14:13-23)

4. Я буду підтримувати місію і бачення ХС.

Для того, щоб в ХС продовжували відбуватись богослужіння, поклоніння, учнівство, благовісстя, я буду регулярно, добровільно, посильно і з радістю підтримувати церкву:

Церковна дисципліна у "Христовому спілкуванні"

1. Визначення

Це біблійний механізм впливу, який застосовується для покаяння і навернення члена черкви, який відійшов від істини Євангелія (Матв. 18:15).

2. Мета церковної дисципліни

  • Покаяння члена церкви

    Будь який докір чи застосування церковної дисципліни робиться заради навернення тих, хто збились зі шляху а не заради осуду чи покарання (2Кор.2:5-8; Євреїв 12:11). Ніхто з нас не претендує на безгрішність і той, хто докоряє, також є грішною людиною. Ми не ставимо за мету досягнення безгрішного стану. По цей бік Небес це неможливо (1Івана 1:8). Проте ми очікуємо один від одного намагання жити в послуху перед Божим Словом. Тобто, згрішивши, ми навертаємось через покаяння з твердим наміром триматись святості (1Івана 1:9 - знову і знову і знову).

  • Захистити інших членів від впливу гріха (1Кор.5:4-7)

  • Продовжувати бути сіллю та світлом для світу, який на нас дивиться (Мат.5:13-16)

3. Процес церковної дисципліни

  • Докір 1 на 1 (Матв. 18:15(а))

  • Докір плюс 1-2 свідки (Матв. 18:16)

  • Докір від усієї церкви (Матв. 18:17(а)) та Зауваження (2Сол.3:14-15 - продовжуємо напоумляти і спостерігаємо чи є ознаки покаяння)

  • Втрата членства, якщо попередні кроки не подіяли (1Кор.5:12-13).

  • Повернення в члени церкви (2Кор.2:5-8) Повторне повернення в членство можливе лише після того, як вилучена особа усвідомила всою провину і:

    1. Покаялась перед Богом за свої гріхи. Покаяння має бути підтверджено явними “плодами” тривалий переіод часу (припинила гріховну поведінку, вибачилась, відшкодувала збитки, тощо).

    2. Попросила пробачення на зібранні членів церкви за те, що порушила свою угоду з громадою, поступаючи не гідно християнина (має озвучити конкретно, за що саме вибачається).

bottom of page